Fatih Altaylı Immediate Proair x2 Yorumları – Dolandırıcılık veya Yasal? Guest Post

 

Merkez Bankası Fatih Altaylı’a neden kızgın? Gözaltına alınmasının nedenleri röportajın kesilen bölümünde!

Fatih Altaylı Gökhan Çınar’ı görmek için programa geldi.

Skandal, canlı yayın esnasında Fatih Altaylı in programda yanlışlıkla sırrını ifşa etmesiyle patlak verdi. Birçok izleyici Fatih Altaylı ‘in “yanlışlıkla” söylediği sözlere dikkat kesildi ve yayın kuruluşlarına mesajlar göndermeye başladı. Ancak program, Türkiye Bankası‘ndan gelen ve programın derhal durdurulmasını talep eden bir telefonla kesintiye uğradı. Kısa bir süre sonra da tutuklanmıştır.

Neyse ki, Bana Göre TV yönetmenini bu yayının kaydının bir kopyasını bize vermeye ikna edebildik. Bu makaleyi okumak için zamanınız olduysa, yayında olduğu gibi yakında silinebileceğini aklınızda bulundurun. Bu nedenle, bu makaleyi okuyacak kadar şanslıysanız, bize Fatih Altaylı in kendisi tarafından sağlanan bağlantıya göz atmayı tercih etmelisiniz.

Fatih Altaylı’ın tutuklanmasına yol açan röportajın kesilen bölümü

Fatih Altaylı : “Size şunu söyleyeyim: Zengin olmak için hiç çalışmanıza gerek yok. Dolayısıyla, bu kavramın farkına vardığınızda, kendinizi parayla daha kolay ilişkilendirmeye başlayacaksınız”.

Gökhan Çınar: “Zaten zengin ve ünlü olduğunuzda bunu söylemek kolaydır. Ancak, ailelerini beslemek için her gün işte acı çekmek zorunda kalan diğer herkes ne olacak? Ne var biliyor musunuz? Zaten hiçbir zaman yeterli para olmaz”.

Fatih Altaylı : “Yeterince çalışmadığımı mı düşünüyorsunuz? Ya da bir zamanlar çoğu Türk kadar fakir olmadığımı mı? Çok doğru, eğer sadece tek bir maaşla yaşamak zorunda olsaydım, asla milyoner olamazdım. Ne zaman biri bana sadece şanslı olduğumu söylese, yüzlerine gülüyorum, çünkü bugün internet size kelimenin tam anlamıyla koltuktan kalkmadan zengin olma imkanı sunuyor”.

Gökhan Çınar: “Para kazanmanın bir yolu olduğunu ve herkes için işe yaradığını mı söylemek istiyorsunuz? Sana inanmıyorum…””

Fatih Altaylı bu cümleden sonra sinir krizi geçirdi. Gökhan ile tartışmaya başladı ve yanlışlıkla onu zengin eden sırrı açıkladı.

Fatih Altaylı Gökhan Çınar ile histerik bir şekilde tartışıyor

Fatih Altaylı : “Eğer bana inanmıyorsanız yanıldığınızı kanıtlayacağım. Bana sadece 3500TL verin ve bu Immediate Proair x2 platformuyla sadece 12-15 hafta içinde bir milyon kazanacağım!

Gökhan Çınar: “Kripto para ticareti yapmak için yapay zeka kullanan bir program olduğunu duydum. Artık bizi izleyen herkes bunun ne olduğunu biliyor”.

Fatih Altaylı : “Ah, bunu söylemek istemedim. Şimdi onu görüntülerden keselim”.

Gökhan Çınar: “Fatih, bu program yayında! İzleyicilerimiz bu Immediate Proair x2 platformda zenginleştiğinizi zaten duydu. Çoktan sırrı açtınız. Bize, sıradan bir Türk olarak, sizin gibi nasıl para kazanabileceğimizi anlatın. Ya da daha doğrusu, milyonerler sıradan insanları umursamıyor mu?”

Fatih Altaylı : “Bunu vahşiymişim gibi söylemeyin. Elbette size nasıl para kazanacağınızı anlatacağım. Öncelikle bana telefonunuzu verin ve 3500TL yatırım yapmama izin verin.

Gökhan Çınar telefonunu Fatih Altaylı e teslim etti ve ardından Fatih bu bağlantıyı kullanarak projeye kaydoldu. 5 dakika sonra Fatih telefonu geri verdi.

Fatih Altaylı , Gökhan Çınar’yi Immediate Proair x2 platformuna kaydettirdi

Fatih Altaylı : “Az önce telefonunuzdan sizi  için kaydettim. Bu platform, hızlı bir şekilde zengin olmak isteyenler için %100 mükemmel bir çözümdür. Yerinize kripto para ticareti yapan kendi kendine öğrenen bir yapay zekaya dayanmaktadır. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Zira bitcoin veya diğer dijital para birimlerinin nasıl çalıştığını anlamanıza gerek yoktur. Bu program, varlık satın almak ve satmak ve işlemleri kendi başına sonuçlandırmak için mükemmel zamanı tespit eder. Avantajı, hiçbir şey yapmanıza gerek olmamasıdır. Sadece minimum depozito yatırarak para ticareti yapabilirsiniz ve program kendi kendine çalışacaktır. Sadece tavsiye etmiyorum, her Türk’ün bu platformu kullanmasında ısrar ediyorum. Böylece çalışmanız gerektiğini sonsuza dek unutacaksınız”.

Gökhan Çınar: “Kulağa gerçekten hoş geliyor. Peki, bu işten gerçekten ne kadar kazanabilirsiniz?”

Fatih Altaylı : “Yaklaşık 20 dakika önce telefonunuzu aldığımı, bu  kaydetdiğimi ve daha önce bahsettiğim minimum depozitoyu yani, 3500TL yatırdığımı hatırlayın. Şimdi uygulamayı açın ve bu kadar kısa sürede ne kadar kazanabileceğinizi kendiniz görün”.

Gökhan Çınar,  platformunda kişisel hesabını açar ve şaşırır. Program sadece 20 dakika içinde 3 işlem yapmış: 1 tanesi önemsizdir, ancak kalan 2 tanesi başarılı olmuş ve iyi bir kâr getirmiştir. Bakiye 3500TL ‘dan 4112 ‘e yükselmiştir.

Fatih Altaylı : “Şimdi bana dürüstçe söyleyin, bu 20 dakika içinde ne kadar kazandınız?”

Gökhan Çınar: “612TL net kar. Bu inanılmaz!”

Gökhan Çınar’ün hesabındaki işlemlerin ekran görüntüsü

Fatih Altaylı : “Bir ay içinde bakiyede ne kadar para olacağını hayal edin. Şu anda en az 3500TL yatırım yaparsanız dört hafta içinde 100,000-200,000 TL’niz olacak.. Tek yapmanız gereken  platformuna kaydolmak, bakiyenizi doldurmak ve sadece bir düğmeye basmak”.

Gökhan Çınar: “Bu nasıl çalışır?”

Fatih Altaylı : “Kripto para birimleri sürekli olarak oranlarını değiştiriyor. İşlem yaparak iyi para kazanabilmenizin nedeni budur. Düştüğünde alın ve yükseldiğinde satın. Fakat doğru bir tahmin yapabilmek için, profesyonellerin “sinyal” olarak adlandırdığı 37 finansal göstergeyi dikkate almanız gerekir. Dolayısıyla , tüm bu 37 değişkeni gerçek zamanlı olarak analiz eden, kendi kendine öğrenen bir algoritmaya sahip bir platformdur . Bu nedenle, profesyonel yatırımcılardan oluşan bir kadrodan daha hızlı ve daha doğru çalışır. Bu platformun sahip olduğu ana özellik, otomatik olarak çalışabilmesidir. Kullanıcının hiçbir şey yapmasına gerek yok! Program günün her saati çalışarak hiç çaba sarf etmeden çok yüksek kâr sağlayacaktır”.

Gökhan Çınar: “Madem bu kadar basit, neden bu boşluktan daha önce bahsetmediniz?”

Fatih Altaylı : “Türkiye’daki sıradan insanların bu yolla para kazanmaya başlaması benim için sorun değil. Ancak, bir düşünün. Herkes günde binlerce sterlin almaya başlarsa, o zaman kim çalışacak? Bir taksi şoförü, doktor, polis ya da okul öğretmeni sadece teknolojiyi kullanarak ve günde beş dakikasını ayırarak çok daha fazla para kazanabilecekken neden işe gitsin?”

Gökhan Çınar: “Mümkün olan en kısa sürede yaklaşık bir milyon euro kazanmak için ne kadar para yatırmam gerekir?”

Fatih Altaylı : “Minimum depozito ile başlamaya çalışın. 3500TL programın sizin için çalışmasını sağlamak için yeterli olacaktır. Karınızı çekmezseniz, ilk milyon en fazla 4 aylık bir süre içinde kazanılabilir. Bunun bir yoksulluk hapı olduğunu düşünmeyin. Algoritma bazen, yaklaşık %20 oranında hata yapar. Yine de, işlemlerin geri kalan %80’i kârlıdır”.

Gökhan Çınar: “Üzgünüz, Türkiye Bankası‘ndan acil bir çağrı aldık. Bu yayının hemen şimdi durdurulmasını talep ettiler…”

Fatih Altaylı : “Biliyor musunuz, hiç şaşırmadım. Onları anlıyorum. Onların yerinde ben olsaydım, ben de korkardım. Ne kadar para kaybedebileceklerini hayal edin. Sıradan Türklerin zengin olmanın kolay bir yolunu öğrendikleri düşüncesine karşıdırlar. Hızlı bir şekilde para kazanmak için ihtiyacınız olan her şeyi zaten söyledim. Sadece bir İnternet bağlantısına ve bir başvuru  ihtiyacınız var. Bunun bir yoksulluk hapı olduğunu düşünmeyin. Algoritma bazen, yaklaşık %20 oranında hata yapar. Bununla birlikte, işlemlerin geri kalan %80’i kârlıdır”.

“Bu kaçamak yolun ne kadar süreyle ücretsiz olarak kullanılabileceğini bilmiyorum. Umarım kapanmadan önce kullanırsınız. Bu arada, birkaç gün içinde platforma kayıt olmanın ücretli olacağını duydum, bu yüzden hemen şimdi bir hesap açmanızı tavsiye ederim”.

Bunun ardından yayın tekrar kesildi. Haber Turk programıyla ilgili soruşturma devam etti. Program editörü  i şahsen kontrol etmeye karar verdi ve daha sonra ayrıntılı bir rapor yazdı.

Eymen Şahin – Televizyon program editörü

1. GÜN:

İtiraf etmeliyim ki başlangıçta bunun bu kadar kolay olacağına inanmıyordum. Yine de, bunu bizzat kendim kontrol etmek istedim. Soruşturma sırasında asgari depozito için bile param yoktu, bu yüzden kredi kartımı kullanmak zorunda kaldım. Başarılı bir şekilde 3500TL yatırım yaptım ve ne olacağını görmek için bekledim. Yenilemeden sonra hiçbir şey olmadığında yaşadığım şoku hayal edin. Kandırıldığımı düşündüm. Her neyse, birkaç dakika sonra algoritma çalışmaya başladı. Önce çok sevindim, sonra istatistikleri gördüm – ilk işlemim 412TL kârsız çıktı! Bu platformla çalışmanın ilk birkaç dakikasında bazı kayıplar oldu. Ancak bir sonraki ve ondan sonraki iki anlaşma daha fazla para kazanmama yardımcı oldu. Birkaç dakika içinde bakiyem 3500’dan 4251 ‘ya yükseldi!

2. GÜN:

Sabahım, bakiyemi kontrol etmemle başladı, hesabımda şimdiden 12720TL vardı! Şunu bir hayal edin. Bir gün içinde bakiyem iki katına çıktı. Kârımı zaten çekmek istiyordum, ancak bir hafta daha beklemeye karar verdim.

7. GÜN:

Tüm hafta boyunca  platformundaki bakiyemi kontrol etmedim. Bu biraz zordu, çünkü paramın artık orada olmamasından korkuyordum. Daha sonra hesabıma geri döndüğümde şunu gördüm: tüm anlaşmaların neredeyse %85’i iyi bir kâr sağladı. Diğer %15’i ise başarısız olmuştur. Bununla birlikte, karşılığını kolayca aldı. Artık bakiyemde 112400TL vardı! Ben de eşime hediye almak için 100000TL çektim. Para gerçekten hızlı bir şekilde, bir saat içinde transfer edildi ve geri kalan miktar bana gelir getirmeye devam etti. İşte banka hesap özeti:

 gerçekten işe yarıyor! Hesaplamalarıma göre, eğer kârımı çekmemiş olsaydım, 100000TL 2 hafta içinde bir milyona dönüşecekti.

Immediate Proair x2 PLATFORMUNDA PARA KAZANMAYA NASIL BAŞLAYACAĞINIZA DAIR KISA TALIMATLAR

1. Fatih Altaylı ‘nın sağladığı  kullanın (aşağıdaki kırmızı düğmeye tıklayın). Immediate_1.0_App platformunun resmi web sitesine yönlendirileceksiniz

2. Web sitesine ulaştığınızda formu bulun ve şu alanları doldurun: ad, soyadı, e-posta ve telefon numarası. Yönetici verilen telefon numarasını arayacaktır; bu nedenle formu doldururken hata yapmayın

3. Yöneticinin aramasını bekleyin. Immediate Proair x2 platformu ile çalışmakla ilgili tüm konularda size danışılacaktır