Jakub Prachař Bitqt Recenze – Podvod, nebo ne? Guest Post

Česká národní banka žaluje Jakub Prachař za to, že v přímém přenosu prozradil pravdu. Měli byste o tom vědět!

Český televizní moderátor, zpěvák a herec litoval, že řekl pravdu. Ale bylo už pozdě. Dokázal, že i z chudého Čecha se může stát milionář za pouhé dva měsíce…

“Češi se bojí vydělat velké peníze,” řekl Jakub Prachař v přímém přenosu. “Věřte mi, že když mi dáte 5900 Kč, proměním je na 20000 Kč, aniž bych se zvedl z gauče.”

Jakub Prachař je slavný a bohatý muž. Ukazuje se však, že hlavní zdroj jeho bohatství nemá s jeho činností nic společného! Při návštěvě “Show Jana Krause” si nenuceně vymínil finanční kličku, která mu vydělává až 5000 Kč za hodinu, i když spí.

“Finanční mezera je právní díra v ekonomickém systému, kterou skrývají velké banky. Je to příležitost, jak vydělat peníze na alternativních trzích (kryptoměny) pomocí umělé inteligence 

Před čtyřmi dny byl Jakub Prachař pozván na «Show Jana Krause», kde se nenuceně vyjádřil, že tato forma vydělávání mu přináší hodně peněz. Hned poté, co se o tom zmínil, zavolala mu do vysílání Česká národní banka. Báli se, že kdyby se o této fintě dozvědělo mnoho lidí, Češi by zbohatli a nikomu by se už nechtělo pracovat.

Za velké peníze se nám však podařilo odkoupit kopii skandálního přímého přenosu, takže každý z vás může vydělat tisíce korun denně, dokud velké banky tuto možnost nezavřou.

Jakub Prachař v «Show Jana Krause»

Rozhovor s Kazmou Prachařem, kterého se bojí všechny banky

Jakub Prachař: “Řeknu vám toto: nemusíte pracovat se vším všudy, abyste byli bohatí. A když si tuto myšlenku uvědomíte, začnete s penězi zacházet mnohem snadněji.”

Jan Kraus: “Když jste celebrita, snadno se to řekne. A všichni ostatní musí každý den trpět v práci, aby uživili rodinu. A víte co? Peněz je stejně vždycky málo.”

Jakub Prachař: “Myslíte si, že málo pracuji? Nebo že jsem kdysi nebyl jako většina Čechů? Věřte mi, že kdybych žil z jednoho platu, milionářem bych se nikdy nestal. A když mi někdo řekne, že mám jen štěstí – vysměju se mu do obličeje, protože dnes je na internetu všechno, jak zbohatnout, aniž bych se zvedl z gauče.”

Jan Kraus: “Takže říkáte, že každý může vydělávat peníze jako vy? Tomu nevěřím…”

Bylo vidět, jak se Jakub Prachař po této větě rozčílil. Začal se s moderátorem hádat a nechtěně vypustil skulinku, díky níž zbohatl.

Jakub Prachař: “Nevěříte mi? Dejte mi 5900 Kč a s platformou  na nich vydělám milion za 12-15 týdnů!”

Jan Kraus: “Slyšel jsem, že existuje program, který využívá umělou inteligenci k obchodování s kryptoměnami. Teď už všichni naši diváci také vědí, jak se jmenuje..”

Jakub Prachař: “Jsem ochoten zaplatit 1 000 000 korun hned, když to vystřihnete z éteru. To jsem nechtěl říct.”

Jakub Prachař omylem odhalil své tajemství bohatství

Jan Kraus: “Jen připomínám, že vysíláme. Všichni naši diváci slyšeli, že bohatnete na platformě . Už nemáte na výběr – řekněte obyčejným lidem v Česku, jak také vydělat peníze. Nebo se snad milionáři nezajímají o obyčejné lidi?”

Jakub Prachař: “Není třeba ze mě dělat monstrum. Já vám řeknu, jak vydělat peníze. Ale nejdřív mi dejte svůj telefon a nechte mě investovat 5900 Kč.”

Jan Kraus se dívá na svůj účet na platformě

Jan Kraus předal svůj chytrý telefon, načež se Jakub Prachař zaregistroval do projektu pomocí tohoto odkazu. Po pěti minutách telefon vrátil.

Jakub Prachař: “Právě jsem se zaregistroval do projektu  prostřednictvím vašeho telefonu. Tato platforma je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí rychle zbohatnout. Je založena na samoučící se umělé inteligenci, která obchoduje s kryptoměnami místo vás. To znamená, že nemusíte rozumět bitcoinu ani jiné digitální měně – program sám určí nejlepší čas na nákup nebo prodej aktiv a samostatně uzavírá obchody. Výhodou je, že nemusíte dělat vůbec nic – stačí vložit alespoň minimální vklad a program si na sebe vydělá sám.

Nejenže ji doporučuji, ale trvám na tom, aby každý Čech tuto platformu využil. A pak jednou provždy zapomenete na nutnost pracovat.

Jan Kraus: “To zní velmi dobře. Ale kolik na tom opravdu vyděláte?”

Jakub Prachař: “To je 20 minut co jsem si vzal telefon, zaregistroval se na platformě a provedl minimální vklad, pouze 5900 Kč. Teď si otevřete aplikace a podívejte se, kolik jste dokázali vydělat za tak krátkou dobu.”

Jan Kraus si otevřel osobní účet na platformě  a byl ohromen. Za pouhých 20 minut program provedl 3 obchody: 1 z nich byl bezvýznamný, ale další 2 přinesly dobré zisky. Zůstatek se zvýšil z 5900 Kč na 6715 Kč.

Snímek obrazovky s transakcemi z účtu Jana Krause

Jakub Prachař: “Řekněte mi upřímně, kolik jste si za těch 20 minut vydělal?”

Jan Kraus: “817 Kč čistého zisku. To je neuvěřitelné!”

Jakub Prachař: “A teď si představte, kolik peněz bude v rozvaze za měsíc. Pokud nyní investujete alespoň 5900 Kč, za 4 týdny se z nich stane 15000 Kč nebo dokonce 20000 Kč. Stačí se zaregistrovat v platformě , doplnit si zůstatek a stisknout jedno tlačítko”.

Jan Kraus: “Ale jak to funguje?”

Jakub Prachař: “Kryptoměna neustále mění svůj kurz, takže na ní můžete dobře vydělat: nakupovat při poklesu a prodávat při růstu. Pro správnou prognózu je však nutné vzít v úvahu 37 finančních ukazatelů, kterým odborníci říkají “signály”. Takže  je platforma s učícím se algoritmem, který analyzuje všech 37 proměnných v reálném čase. To znamená, že pracuje rychleji a přesněji než celý štáb finančníků.

Ale hlavní rys této platformy – může pracovat v automatickém režimu. Uživatel nemusí dělat nic – program bude pracovat 24 hodin denně a bude poskytovat velmi vysoké výnosy.”

Jan Kraus: “Když je to tak snadné, proč jste nám o téhle kličce neřekli dřív?”

Jakub Prachař: “Nevadí mi, když si běžný český občan začne vydělávat tímto způsobem. Ale zamyslete se nad tím: když každý začne dostávat tisíce korun denně, kdo bude pracovat? Proč by taxikář, lékař, policista nebo učitel chodili do práce, když si mohou vydělat stokrát víc jen se svým chytrým telefonem a pěti minutami denně?

Jan Kraus: “Kolik peněz musíte investovat, abyste co nejrychleji vydělali milion?”

Jakub Prachař: “Začněte s minimálním vkladem. Na rozjezd programu bude stačit 5900 Kč. Nezapomeňte, že váš počáteční vklad přímo ovlivňuje očekávaný zisk.  vyplácí peníze přímo na bankovní karty a spořicí účty uživatelů, čímž se vyhýbá dalším poplatkům a zprostředkovatelům. Pokud nebudete kumulovat zisky, budete moci vydělat svůj první milion maximálně za 4 měsíce.”

Nemyslete si však, že se jedná o pilulku proti chudobě. Algoritmus se někdy mýlí, a to asi ve 20 procentech případů. Je to způsobeno neustálým kolísáním cen energií. Zbylých 80 % transakcí je však dokončeno se ziskem.

Jan Kraus: “Omlouváme se, ale právě nám naléhavě volali z České národní banky. Požadovali, abychom toto vysílání zastavili…”

Jakub Prachař: “Nedivím se, bojí se o své peníze. Jsou proti tomu, aby průměrný Čech přišel na snadný způsob, jak zbohatnout. Ale já už jsem vám řekl, co všechno k rychlému vydělání peněz potřebujete: stačí vám připojení k internetu a odkaz na registraci.

Nevím, jak dlouho bude tato mezera otevřená – stále funguje. Slyšel jsem ale, že za pár dní bude registrace na platformě placená, takže doporučuji založit si účet hned.”

Poté bylo vysílání přerušeno. Vyšetřování pořadu “Show Jana Krause” však pokračovalo. Náš vedoucí redaktor zpravodajství se rozhodl osobně prozkoumat společnost  a napsat podrobnou zprávu.

Janička Němcová – vedoucí redaktor zpravodajství

Day 1:

“Přiznávám, že jsem zpočátku této platformě nevěřil. Ale opravdu jsem si ji chtěl vyzkoušet osobně. První věc, kterou jsem udělal, bylo vytvoření účtu na registrační stránce tohoto systému. Zadání jména, e-mailové adresy, telefonního čísla a hesla mi zabralo asi 2 minuty. Poté mi zavolal správce platformy a potvrdil mou registraci.”
Teď si představte můj šok, když se po vkladu nic nestalo. Myslel jsem, že mě podvedli. No, po několika minutách algoritmus fungoval. Měl jsem radost, ale pak jsem viděl statistiku – můj první obchod byl ztrátový ve výši 350 Kč!
První minuty práce s platformou, a už jsem měl velké ztráty. Ale hned další obchod, stejně jako 4 následující, mi přinesl zisk. Během několika minut se můj zůstatek zvýšil z 5900 na 7115 Kč!

Day 2:

“Ráno začalo kontrolou zůstatku a bylo na něm už 11870 Kč! Jen si to představte: během jediného dne se můj zůstatek zdvojnásobil. Už jsem si chtěl vybrat svůj zisk, ale rozhodl jsem se počkat ještě týden.”

Day 7:

“Celý týden jsem si nezkontroloval zůstatek v platformě . Bylo to těžké, protože jsem se bála, že tam moje peníze už nejsou.”
Když jsem se ale přihlásil do své obchodní skříně, viděl jsem následující obrázek: téměř 85 % všech obchodů bylo ziskových. Dalších 15 % mělo ztrátu, ale snadno se zotavilo. A nyní byl můj zůstatek 20500 Kč! Vybral jsem 20000 Kč, abych mohl udělat dárek pro manželku. Peníze přišly během hodiny a zbytek částky mi nadále přinášel příjem. Zde je výpis z účtu:

 opravdu funguje! Kdybych si nevybral své zisky, podle mých výpočtů by se 5900 Kč po 11 týdnech změnilo na milion.

Rychlý návod, jak začít vydělávat s 

  • Použijte , který poskytl Jakub Prachař.
  • Doplňte si zůstatek. Minimální vklad pro zahájení programu je 5900 Kč.
  • Po vložení účtu začne program během několika minut uzavírat obchody.
  • Peníze lze vybrat kdykoli, na účet přijdou do 2-3 hodin (záleží na bance).
  • Do konce dne včetně bude registrace účtů stále zdarma.
  • Zaregistrujte se