Marijonas Mikutavičius Immediate Edge atsiliepimai – apgaulė ar teisėta? Dėl Marijono Mikutavičiaus eteryje išsakytų žodžių Lietuvos bankas padavė ieškinį. žmonės jau pradėjo pelnytis.Tas pats ištrintas interviu su Marijonu Mikutavičiumi, kurio bijo visi bankaiGuest Post

Dėl Marijono Mikutavičiaus eteryje išsakytų žodžių Lietuvos bankas padavė ieškinį. žmonės jau pradėjo pelnytis.

Skandalas įsiplieskė tiesioginės transliacijos metu, kai savo paslaptį atskleidė Marijonas Mikutavičius. Daugelis žiūrovų atkreipė dėmesį į „atsitiktinius“ Marijono žodžius ir pradėjo siųsti žinutes eteryje. Tačiau staiga transliaciją nutraukė Lietuvos banko skambutis, reikalaujantis nedelsiant nutraukti programą.

Tas pats ištrintas interviu su Marijonu Mikutavičiumi, kurio bijo visi bankai

Marijonas: „Aš tau pasakysiu taip: kad būtum turtingas, tau visai nereikia dirbti. Ir kai jūs suprasite šią sąvoką, jums bus lengviau save sieti su pinigais.

Živilė Kropaitė: „Lengva pasakyti, kai jau esi turtingas ir žinomas. Tačiau ką daryti su visais kitais, kurie kiekvieną dieną turi kentėti darbe, kad išmaitintų savo šeimas. Ar žinai, ką aš tau pasakysiu? Vis tiek pinigų niekada neužtenka“.

Marijonas: „Manai, kad aš mažai dirbu? Ar kad aš niekada nebuvau toks vargšas kaip dauguma lietuvių? Tu teisi, jei turėčiau gyventi tik iš vieno atlyginimo, niekada netapčiau milijonieriumi. Kiekvieną kartą, kai man kas nors pasako, kad man tiesiog pasisekė, tai tik kelia šypseną, nes šiandien internetas tiesiogine to žodžio prasme siūlo praturtėti neatsikėlus nuo sofos.

Živile Kropaitė: „Jūs sakote, kad yra būdas užsidirbti ir jis tinka visiems? Skamba neįtikėtinai…“

Pastebėta, kad po šios frazės Marijonas Mikutavičius kiek supyko. Jis pradėjo ginčytis su laidos vedėja ir netyčia prabilo apie savo paslaptį.

Marijonas: „Jei netiki, įrodysiu, kad klysti. Tiesiog duok man 250 eurų ir su platforma  uždirbsiu milijoną vos per 12–15 savaičių!

Živilė Kropaitė: „O, girdėjau, kad yra programa, kuri naudoja dirbtinį intelektą naftos prekybai. Dabar visi, kurie mus stebi, žino, kaip tai vadinama.

Marijonas: „Aš pasiruošęs sumokėti 20 000 eurų, jei iškirpsi. Nenorėjau to sakyti. Tiesiog iškirpkite tai iš eterio.”

Živilė Kropaitė: “Primenu, kad esame tiesioginiame eteryje. Visi mūsų žiūrovai jau girdėjo, kad platformoje  esate turtingesnis. Jūs jau paskelbėte apie tai. O jei taip, pasakykite mums, paprasti lietuviai, kaip mes gali užsidirbti pinigų taip kaip tu, ar milijonieriams nerūpi paprasti žmonės?

Marijonas: „Nekalbėk taip, lyg būčiau laukinis. Žinoma, aš jums pasakysiu, kaip užsidirbti pinigų. Pirmiausia duok savo telefoną ir leisk man investuoti 250 eurų.

Živilė Kropaitė savo telefoną perdavė Marijonui Mikutavičiui, po to Marijonas užsiregistravo projekte pasinaudodamas šia nuoroda. Po 5 minučių Marijonas grąžino telefoną.

Marijonas: Padaryta. Ką tik užregistravau jus jūsų telefone . Ši platforma yra puikus sprendimas tiems, kurie nori greitai praturtėti. Jis pagrįstas savarankiškai besimokančiu dirbtiniu intelektu, kuris už jus parduoda degalus. Jums nereikia nieko daryti. Ši programa savarankiškai nustato idealų laiką pirkti ir parduoti aktyvus, taip pat sudaryti sandorius per sekundės dalis. Žmogaus smegenys negali to padaryti. Tiesiog įneškite minimalų įnašą, kad programa turėtų kuo prekiauti, o tada ji viską padarys pati. Aš ne tik rekomenduoju. Primygtinai reikalauju, kad kiekvienas Lietuvos gyventojas naudotųsi šia platforma. Tada tu kartą ir visiems laikams pamirši sunkų arimą už centą“.

Živile Kropaitė: „Skamba tikrai gerai, o svarbiausia – legaliai. Bet kiek jūs iš tikrųjų galite uždirbti iš to?

Marijonas: „Prisimenate, kad maždaug prieš 20 minučių paėmiau jūsų telefoną, užsiregistravau šioje platformoje ir padariau minimalų 250 eurų įnašą, apie kurį minėjau anksčiau? Dabar atidarykite programėlę ir patys įsitikinkite, kiek pavyko uždirbti per tokį trumpą laiką“.

Marijonas: „Dabar įsivaizduokite, kiek pinigų bus balanse per mėnesį. Jeigu dabar investuosite bent 250 eurų, tai po 4 savaičių jie virs 6 ar net 7 tūkst. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti platformoje , papildyti balansą ir paspausti vieną mygtuką.

Živile Kropaitė: “Kaip tai veikia?”

Marijonas: „Naftos kainos nuolat kinta, todėl galima gauti didelį pelną. Pirkite, kai jis nusileidžia, ir parduokite, kai jis pakils. Tačiau norint teisingai prognozuoti, reikia atsižvelgti į 37 finansinius rodiklius, kuriuos profesionalai vadina „signalais“. Taigi,  yra platforma su savarankiško mokymosi algoritmu, kuris realiuoju laiku analizuoja visus šiuos 37 kintamuosius. Todėl jis veikia greičiau ir tiksliau nei visas profesionalių investuotojų kolektyvas. Pagrindinis platformos bruožas yra tai, kad ji gali veikti automatiškai. Vartotojui nereikia nieko daryti! Programa veiks visą parą, be jokių pastangų teikdama labai gerą grąžą.

Živilė Kropaitė: Jei viskas taip paprasta, kodėl apie šią spragą nepasakei anksčiau?

Marijonas: „Neprieštarauju, jei paprasti lietuviai taip pradės uždirbti. Tačiau pagalvokite apie ką nors kita. Jei visi pradės gauti tūkstančius eurų per dieną, kas tada dirbs? Gydytojai, policijos pareigūnai ar mokyklos mokytojai nustos eiti į darbą. Kokia prasmė, jei jie gali padaryti daug daugiau naudodami tik technologijas ir penkias minutes savo laiko per dieną?

Živilė Kropaitė: „Kiek pinigų reikia investuoti, kad kuo greičiau uždirbčiau apie milijoną eurų?

Marijonas: “Pabandykite pradėti nuo minimalaus indėlio. Programai pradėti užteks 250 eurų. Jei savo pelno neišimsite, o investuosite, tai pirmą milijoną galima uždirbti maždaug per 4 mėnesius. Tačiau nemanykite, kad ši yra stebuklinga turto piliulė “Kartais algoritmas klaidingas, apie 20% atvejų. Tačiau kiti 80% sandorių yra pelningi.”

Živilė Kropaitė: „Atsiprašome, ką tik sulaukėme skubaus skambučio iš Lietuvos banko. Jie pareikalavo nutraukti visa tai gyvai šią minutę…

Marijonas: “Žinai, aš nesistebiu. Suprantu juos. Jei būčiau jų vietoje, aš irgi bijočiau. Įsivaizduokite, kiek pinigų jie gali prarasti. Natūralu, kad jie nenori, kad paprasti lietuviai žinotų, kaip greitai tapti turtingais ir, kad jiems nebereikėtų jų pinigų, bet as jau pasakiau viską, ko reikia norint pradėti- tereikia interneto ryšio ir registracijos nuorodos.

“Nežinau, kiek laiko ši informacija išliks prieinama. Tikriausiai po šios programos prasidės kažkokie judesiai iš reguliatoriaus. Tikiuosi, kad spėsite pasinaudoti platforma, kol ji nebus uždaryta. Beje, girdėjau, kad po kelių dienų registracija bus apmokestinta, todėl rekomenduoju atsidaryti sąskaitą jau dabar.

Po to transliacija buvo nutraukta. Nepaisant to, programos „Svarbios detalės“ tyrimas buvo tęsiamas. Programos redaktorius nusprendė asmeniškai patikrinti  ir vėliau parašė apie tai išsamią ataskaitą.

Benas Griliauskas – naujienų redaktorius Svarbios detalėse

1 diena:

“Jei atvirai, iš pradžių nepasitikėjau šia platforma. Vis dėlto man buvo įdomu ją išbandyti asmeniškai. Pirmas dalykas, kurį padariau, tai užsiregistravau platformoje. Įvesti vardą, el. pašto adresą ir telefono numerį užtruko man apie 2 minutes. Tada man paskambino platformos valdytojas ir patvirtino mano registraciją.” Dabar įsivaizduokite mano šoką, kai po indėlio nieko neįvyko. Maniau, kad mane apgavo.

Tačiau po kelių minučių algoritmas pradėjo veikti. Iš pradžių apsidžiaugiau, bet paskui pamačiau skaičius ekrane – mano pirmasis sandoris buvo nuostolingas 15 eurų! Vos per kelias pirmąsias darbo su platforma minutes patekau į gerą minusą. Tačiau kitas sandoris, kaip ir kiti 4 sandoriai, man atnešė pelno. Per kelias minutes mano likutis padidėjo nuo 250 iki 290 eurų!

2 diena:

“Rytas prasidėjo ne nuo kavos, o likučio patikrinimu, jau turėjau 490 eurų! Įsivaizduokite: per vieną dieną mano likutis padvigubėjo. Jau norėjau atsiimti pelną, bet nusprendžiau palaukti dar savaitę“.

7 diena:

„Visą savaitę netikrinau likučio  platformoje. Ir tai kainavo daug pastangų, nes nuolatos galvoje kirbėjo mintis „dabar atsidarysiu sąskaitą, ir ten nebėra pinigų.“ Bet kai įėjau į sąskaitą, pamačiau štai ką: beveik 85% visų sandorių buvo pelningi. Likę 15% buvo nuostolingi, bet jie greitai atsipirko. Dėl to mano galutinis likutis buvo 845 eurai! Išėmiau 700 eurų, kad nupirkčiau dovaną savo žmonai.Pinigai atėjo per valandą, o likusi suma ir toliau nešė pajamas. Štai sąskaitos išrašas:

 tikrai veikia! Jei nebūčiau atsiėmęs pelno, tai mano skaičiavimais, po 11 savaičių 250 eurų būtų pavirtę į 40 000 eurų.

Kaip greitai pradėti darbą:

✔Naudokite .

✔ Palaukite, kol vadybininkas paskambins, kad užbaigtumėte registraciją ir papildytumėte sąskaitą.

✔ Papildykite balansą. Minimalus įnašas norint pradėti dirbti platformoje – 250 eurų. (Balanso papildymas galimas tik po pokalbio su platformos darbuotoju).

✔ Pocos minutos después de hacer el depósito, la plataforma empezará a realizar transacciones.

✔ Per kelias minutes po balanso papildymo platforma pradės sudarinėti sandorius.

✔ Pinigus galite atsiimti bet kuriuo metu. Pinigai bus jūsų banko sąskaitoje per 1-3 valandas (priklausomai nuo banko)