Tomasz Drwal Immediate Capex Pro opinie – oszustwo lub legalny? Guest Post

Tomasz Drwal pozwany przez Bank Polski za wypowiedzi podczas programu na żywo

Bulwersująca prawda wyszła na jaw na antenie, czego Tomasz Drwal bardzo pożałował. Niestety, było już za późno.

Skandal wybuchł, gdy Tomasz Drwal przypadkowo ujawnił swój sekret podczas transmisji na żywo. “Przypadkowe” słowa Drwal zwróciły uwagę wielu widzów, którzy zaczęli wysyłać wiadomości. W rezultacie program został przerwany przez Bank Polski, który natychmiast zażądał zawieszenia programu.

Udało nam się namówić dyrektora show “Kuba Wojewódzki” do udostępnienia nam kopii nagrania tego programu. Należy pamiętać, że ten artykuł, podobnie jak audycja, może zostać wkrótce usunięty. W związku z tym polecamy sprawdzić link udostępniony nam przez samego Drwal Brzozowskiego, jeśli zdarzy się Wam czytać ten artykuł.

USUNIĘTY WYWIAD Z RAFAŁEM BRZOZOWSKIM

Tomasz Drwal: “Powiem ci coś, nie musisz pracować, żeby być bogatym. Jak to zrozumiesz, to będzie ci dobrze.”

Kuba Wojewódzki: “Skoro jest sposób, to dlaczego się nim z nami nie podzielisz?”.

Tomasz Drwal: “A po co? Nigdy nie dostaję nic w zamian za dzielenie się moimi sekretami. W każdym razie nawet nie próbuj się dowiedzieć, jak zdobyłem swój majątek w ciągu ostatnich 3 lat. Nikomu nie zdradzę mojego sekretu, nawet jeśli dużo mi zaoferujesz. Inaczej zwykli Polacy nigdy nie nauczą się szukać okazji. Co więcej, jeśli dowiedzą się, jak to robię, może ucierpieć cały kraj.”

Kuba Wojewódzki: “Co złego przyniosłoby Polsce zarabianie pieniędzy?”

Tomasz Drwal: “Zastanów się. Jeśli ktoś może zostać milionerem w niecałe dwa miesiące, to po co dalej pracować? Jasne, każdy może skorzystać z mojej metody, ale kto pracowałby w restauracjach, sklepach czy fabrykach, gdyby wszyscy byli bogaci?”.

Kuba Wojewódzki: “To brzmi zbyt dobrze, żeby było prawdziwe. Zawsze wierzyłem, że jesteś uczciwy i szczery, ale już ci nie wierzę.”

Tomasz Drwal: “Czy właśnie nazwałeś mnie kłamcą? Udowodnię ci, że każdy biedny Polak może zarobić tysiące złotych dziennie poświęcając zaledwie 10-20 minut wolnego czasu dziennie. Pokażę ci, ile sam na tym zarabiam. Mówiąc krótko, mają z tym coś wspólnego akcje, na których wszyscy się teraz bogacą.”

Tomasz Drwal wyjęł telefon i pokazał coś gospodarzowi programu. Kuba Wojewódzki prawie spadł z krzesła, jak to zobaczył.

Tomasz Drwal: “Ale bajer! Na początek wydałem tylko 1175 zł, a teraz ten program zarabia dla mnie dziesiątki tysięcy złotych dziennie i działa nawet wtedy, gdy śpię.”

W ciągu kilku sekund operator podszedł do Kuby Wojewódzkiego i coś mu szepnął.

Kuba Wojewódzki: “Przed chwilą usłyszałem, że kamera zarejestrowała link, który przed chwilą mi pokazałeś, podając mi komórkę. Cała widownia to widziała.”.

Rafał Brzozowski był wyraźnie zmieszany. Wszyscy zrozumieli, co robił od dłuższego czasu.

Tomasz Drwal: “Telefon ode mnie spowoduje, że ten materiał nie zostanie wyemitowany. Musisz wyciąć , który zobaczyłeś. Nie chcę go nikomu udostępniać.”.

Kuba Wojewódzki: “Jesteśmy na żywo, więc nie ma co już tego ukrywać. Może lepiej niech zwykli Polacy dowiedzą się o co chodzi.”

Tomasz Drwal: “Tak, na to już nie mam wpływu. Cóż, minęły trzy lata odkąd zacząłem korzystać z platformy. Wystarczy zarejestrować się za pomocą tego linku, poczekaj, aż menedżer platformy oddzwoni i wpłacić co najmniej 1175 zł. Jest to minimalna kwota wymagana do poprawnego działania programu. Gdy to zrobisz, wystarczy, że pozwolisz platformie zająć się resztą. Wystarczy sprawdzić saldo i wypłacić zarobione środki.”

Kuba Wojewódzki: “Możesz wytłumaczyć jak działa ten program i nauczyć nas jak zarabiać tyle co Ty?”

Tomasz Drwal: “To nie wymaga żadnych umiejętności ani wiedzy. Jeżeli dasz mi swój telefon, zarejestruję cię do Immediate Capex Pro  i sam dowiesz się, po rozmowie, ile możesz zarobić.”

Kuba Wojewódzki przekazał Rafałowi Brzozows kiemu swój telefon komórkowy. Wystarczyło kilka minut, żeby założyć konto osobiste, na które została wpłacona minimalna kwota.

Kuba Wojewódzki: “To wszystko? Co mam dalej robić?”

Tomasz Drwal: “Nic więcej nie trzeba robić. Zobaczymy, ile zarobisz w 20 minut.”.

Kuba Wojewódzki: “Jeśli to naprawdę działa, to co mają zrobić Polacy, nie dysponują minimalną kwotą wkładu?”.

Tomasz Drwal: “Kiedy dowiedziałem się o Immediate Capex Pro , akurat nie miałem żadnych środków na koncie, ponieważ przechodziliśmy przez pandemię. Alternatywnie możesz użyć karty kredytowej, aby zasilić swoje konto. Pieniądze są bezużyteczne, jeśli nie pracują. Nie pozwól, by ominęła Cię taka okazja.”

Po około 20 minutach przyszedł czas na sprawdzenie stanu konta Kuby Wojewódzkiego.

Tomasz Drwal: “To ile zarobiłeś przez te 20 minut?”

Kuba Wojewódzki: “Nie wierzę, ale zarobiłem 445 złotych, a teraz moje saldo wynosi 1620! To prawda?”

Krótko potem do studia zadzwonił Bank Polski. W obawie zażądali natychmiastowego wstrzymania transmisji na żywo. Skorzystanie z Immediate Capex Pro , spowodowałoby, że system bankowy straciłby klientów. Jedyną rzeczą, do której ludzie używaliby swoich kart, byłyby wypłaty wygranych. To nie jest opłacalne dla żadnego banku.

Jakiś czas później jeden z naszych edytorów postanowił przetestować tę metodę. Sporządził szczegółowy raport ze swojego doświadczenia.

Leszek Żurawski – Redaktor wiadomości

Dzień 1:

“Z początku myślałem, że to skomplikowane, ale mimo wszystko byłem zdeterminowany, musiałem sprawdzić, o co tyle szumu. Skorzystałem z karty kredytowej, wtedy jeszcze nie miałem wystarczających środków na koncie, żeby wpłacić depozyt minimalny. Z powodzeniem doładowałem konto na 1175 zł i czekałem, żeby zobaczyć, jak potoczą się sprawy. Nic się nie działo. Pomyślałem, że dałem się zrobić w balona, ale po paru minutach algorytm ruszył z kopyta. Włosy stanęły mi dęba na widok statystyk – moja pierwsza transakcja przyniosła stratę na 115 zł! Pierwsze minuty z tą platformą to same straty, ale kolejne dwie transakcje dały mi dobrze zarobić. W ciągu kilku minut moje saldo wzrosło z 1175 do 1721 zł!”

Dzień 2:

“Jak tylko wstałem, od razu sprawdziłem saldo, miałem już 3615 zł! W ciągu zaledwie jednego dnia podwoiłem ilość środków. Postanowiłem nie wypłacać zysku i poczekać jeszcze tydzień”

Dzień 7:

“Nie sprawdzałem swojego salda na platformie Immediate Capex Pro przez cały tydzień. To były ciężkie dni, bałem się, że moich pieniędzy już tam nie ma” Zaraz po tym, jak wróciłem do biura, rzuciłem okiem i okazało się, że 85% moich transakcji przyniosło zysk. Pozostałe 15% nie poszło po mojej myśli, co nie zmienia faktu, że i tak wszystko się opylało i to bardzo. Miałem 22,000 zł na koncie! Wypłaciłem 20,000 zł, żeby sprawić żonie prezent. Kasę miałem już w ciągu godziny, a resztę zostawiłem, żeby dalej zarabiać. Dołączam wyciąg z konta:

“Nie ma nic lepszego pod słońcem niż platforma! Jeśli nie wypłaciłbym zysków, to z 1175 zł zrobiłbym milion w 11 tygodni.”

Zarabianie na Immediate Capex Pro w kilku prostych krokach:

  • Skorzystaj z linka udostępnionego przez Rafała Brzozows.
  • Twój osobisty menedżer skontaktuje się z Tobą wkrótce po rejestracji.
  • Doładuj swoje konto. Depozyt minimalny do rozpoczęcia programu wynosi 1175 zł.
  • Po kilku minutach program zacznie przeprowadzać transakcje.
  • Wypłaty można dokonać w dowolnej chwili. Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie w ciągu 2-3 godzin (w zależności od danego banku).