Petra Kvitová Immediate Smarter Recenze – podvod nebo legitimní? Guest Post

Kariéra Lucie Bílé visí po jejím posledním živém vystoupení na vlásku

Petra Kvitová se dopustila skandálu, když omylem prozradila své finanční tajemství během živého vysílání pořadu “7 pádů Honzy Dědka”. Tato ostřílená moderátorka svými slovy upoutala pozornost diváků, kteří na nic nečekali. Ve výsledku musela zasáhnout Česká národní banka, která požadovala okamžité přerušení živého vysílání.

Po dlouhém přesvědčování se nám podařilo přesvědčit režii “7 pádů Honzy Dědka” o poskytnutí kopie záznamu programu. Mějte na paměti, že je možné, že tento článek budeme muset stáhnout, stejně jako musela režie přerušit živé vysílání a smazat online záznam. Doporučujeme vám proto co nejdříve navštívit odkaz, o kterém Petra Kvitová mluvil.

Smazane Interview S Lucií Bílou

Petra Kvitová: “Hele já ti něco povím, můžeš být bohatý i když zrovna moc nepracuješ. Jakmile přijdeš na to jak, tak je po problémech.”

Honza Dědek: “No a když víš, jak na to, proč se o tohle tvoje tajemství s námi nepodělíš?”

Petra Kvitová: “Hele a čemu by to prospělo? Já sama z toho, že prozradím tohle svý tajemství nic mít nebudu, ani nezkoušej zjišťovat, jak jsem si poslední 3 roky vydělávala. Tohle nemůžu nikomu jen tak vyzradit, ani když mi nabídneš cokoliv. Jinak by se takový typický Čech nikdy nenaučil, jak hledat vlastní příležitosti. Kromě toho, kdyby tohle prasklo, tak by utrpěla celá republika.”

Honza Dědek: “A jak by vydělávání peněz mohlo Českou republiku poškodit, proč by utrpěla?”

Petra Kvitová: “Zamysli se nad tím. Pokud se z každého může stát do dvou měsíců milionář, proč by kdokoliv pracoval? Jasně, moje metoda není nijak složitá a může z ní těžit každý, ale kdo by pak pracoval v obchodech, restauracích a fabrikách, kdyby byli všichni bohatí?”

Honza Dědek: “Hele, tohle zní až moc dobře. Beru tě jako férovou a čestnou ženu, ale v tomhle ti fakt nevěřím.”

Petra Kvitová: “Myslíš si, že lžu? Předvedu ti, že kdokoliv, jakkoliv chudej, dokáže vydělat tisíce korun denně jen tím, že investuje 10-20 minut volného času. Ukážu ti, kolik vydělávám já. Ve zkratce jde o akcie, na kterých si teď všichni pěkně plněj kapsy.”

Petra Kvitová ukázala něco na svém telefonu Honzovi Dědkovi, který byl šokem bez sebe.

Petra Kvitová: “Dobrý, viď? Stačilo zainvestovat na začátek 5900 a teď mi tahle platforma vydělává desítky tisíc denně, i když spím.”

Během několika sekund přišel za hostem pořadu kameraman a něco mu zašeptal do ucha.

Honza Dědek: “Právě mi řekli, že kamera zachytila webový odkaz na tvém telefonu, když jsi mi ho podávala. V publiku to všichni viděli.”

Zmatení Lucie Bílé bylo očividné. Všem teď bylo jasné, na čem tak dlouho vydělávala.

Petra Kvitová: “Stačí, abych jednou zavolala a tenhle díl se neodvysílá. Musíš to vystřihnout. Nechci to s nikým jiným sdílet.”

Honza Dědek: “Ale vždyť jedeme živě, už není, jak to skrýt. Možná by bylo lepší, kdybys v téhle fázi vysvětlila, jak to funguje.”

Petra Kvitová: “Hele jo, už je to mimo mou kontrolu, tak není zbytí. Tuhle platformu používám už tři roky. Stačí se zaregistrovat přes tenhle odkaz, počkat, až vám zavolá správce platformy, a provést malý vklad. Minimální částka 5900 korun je nutná k tomu, aby program správně fungoval. Jakmile to uděláte, stačí nechat platformu, aby se postarala o zbytek. Kontrola zůstatku a výběr výdělku je vše, co musíte udělat.”

Honza Dědek: “Můžeš nám vysvětlit, jak tahle platforma funguje a jak si vydělat tolik, co ty?”

Petra Kvitová: “Jakmile se naučíte obchodovat na demo účtu, nebudete muset trávit čas studiem pokynů k akcím, vše bude srozumitelné. Pokud mi dáš tvůj tablet, tak tě na  zaregistruju a sám po tomhle interview uvidíš, kolik si vyděláš.”

Honza Dědek podal Lucie svůj tablet. Stačilo několik desítek sekund a bylo hotovo. Účet byl vytvořen a minimální vklad odeslán.

Honza Dědek: “To je vše? A co teď?”

Petra Kvitová: “A teď, Honzo, musíš jen chvíli počkat. Mrkni se za 20 minut na to, kolik sis vydělal.”

Honza Dědek: “Pokud tohle opravdu funguje, co můžou udělat ti, kteří nemají na účtě dost na základní vklad?”

Petra Kvitová: “Když jsem se o  dozvěděl, tak jsem musela taky vklad poslat alternativní cestou. Můžu doporučit kreditní kartu. Peníze jsou k ničemu, když nevydělávají další peníze. Nenechte si tuhle příležitost ujít.”

Po 20 minutách přišel čas zkontrolovat zůstatek na účtu Honzy Dědka.

Petra Kvitová: “Tak co? To bylo tak 20 minut, jak jsi na tom?”

Honza Dědek: “Nevěřím, že jsem za tak krátkou chvíli vydělal 817 korun a celkově mám na účtu 6715! To je neuvěřitelný.”

Brzy na to zavolala do studia Česká národní banka. Ze strachu o měnovou stabilitu její zástupci požadovali, aby bylo živé vysílání okamžitě vypnuto. Užívání  by pro banky znamenalo ztrátu zákazníků. To jediné, proč by jejich uživatelé užívali kartu by byly výběry hotovosti. To by se jim rozhodně nevyplatilo.

Po tomto odhalení platformy se jeden z našich editorů rozhodl metodu vyzkoušet také. O své zkušenosti napsal detailní zprávu.Leszek Żurawski – redaktor zpravodajství

Den 1:

“Přiznávám, že jsem zpočátku této platformě nevěřil. Ale opravdu jsem si ji chtěl vyzkoušet osobně. První věc, kterou jsem udělal, bylo vytvoření účtu na registrační stránce tohoto systému. Zadání jména, e-mailové adresy, telefonního čísla a hesla mi zabralo asi 2 minuty. Poté mi zavolal správce platformy a potvrdil mou registraci.”
Teď si představte můj šok, když se po vkladu nic nestalo. Myslel jsem, že mě podvedli. No, po několika minutách algoritmus fungoval. Měl jsem radost, ale pak jsem viděl statistiku – můj první obchod byl ztrátový ve výši 350 Kč! První minuty práce s platformou, a už jsem měl velké ztráty. Ale hned další obchod, stejně jako 4 následující, mi přinesl zisk. Během několika minut se můj zůstatek zvýšil z 5900 na 7115 Kč!

Den 2:

“Ráno začalo kontrolou zůstatku a bylo na něm už 11870 Kč! Jen si to představte: během jediného dne se můj zůstatek zdvojnásobil. Už jsem si chtěl vybrat svůj zisk, ale rozhodl jsem se počkat ještě týden.”

Den 7:

“Celý týden jsem si nezkontroloval zůstatek v platformě . Bylo to těžké, protože jsem se bála, že tam moje peníze už nejsou.”
Když jsem se ale přihlásil do své obchodní skříně, viděl jsem následující obrázek: téměř 85 % všech obchodů bylo ziskových. Dalších 15 % mělo ztrátu, ale snadno se zotavilo. A nyní byl můj zůstatek 20500 Kč! Vybral jsem 20000 Kč, abych mohl udělat dárek pro manželku. Peníze přišly během hodiny a zbytek částky mi nadále přinášel příjem. Zde je výpis z účtu:

Immediate Smarter opravdu funguje! Kdybych si nevybral své zisky, podle mých výpočtů by se 5900 Kč po 11 týdnech změnilo na milion.

Rychlý návod, jak začít vydělávat s Immediate Smarter:

  • Použijte , který poskytl Petra Kvitová.
  • Počkejte na hovor od manažera pro dokončení registrace a připsání finančních prostředků
  • Doplňte si zůstatek. Minimální vklad pro zahájení platforma je 5900 Kč.
  • Po vložení účtu začne platforma během několika minut uzavírat obchody.
  • Výběr je možné provést kdykoliv. Peníze dorazí na váš bankovní účet do 1-3 hodin (dle banky)